Targi edukacyjne 2018

20 marca 2018 roku w restauracji Szkiełka na Błoniach w Łowiczu odbyły się XVIII Targi Edukacyjne dla uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy w najbliższym czasie muszą podjąć decyzję o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

Na jednym ze stoisk ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/19 zaprezentowała nasza szkoła. Dla gimnazjalistów przygotowano folder promujący szkołę, ulotki informujące oraz prezentacje multimedialne. Podczas rozmowy z gimnazjalistami przekazywano również informacje o kierunkach nauczania jakie są przygotowane na rok szkolny 2018/2019:

Liceum Ogólnokształcące – 3-letnie
– KLASA HUMANISTYCZNA – JĘZYKOWA (z językiem angielskim)
– KLASA MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA

Technikum – 4-letnie
– TECHNIKUM – kształcące w zawodzie technik ekonomista
– TECHNIKUM – kształcące w zawodzie technik handlowiec
– TECHNIKUM – kształcące w zawodzie technik spedytor

Targi odwiedziło bardzo dużo uczniów szkół gimnazjalnych, którzy chętnie zatrzymywali się przy naszym stanowisku. Rozpoczęły się one o godzinie 10.00 a zakończyły o godzinie 14.00.

Szczegółowe informacje na temat naboru do klas pierwszych. Zapraszamy.