Etap szkolny III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

16 listopada 2018 r. punktualnie o godzinie 11.00 odbył się w naszej szkole etap szkolny III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zorganizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Uczniowie z klas II, III i IV kształcący się w zawodzie technik spedytor zmierzyli się z 25 pytaniami jednokrotnego wyboru. Przez 25 minut odpowiadali na zadania związane m.in. z miernikiem produkcji transportowej, źródłem zasilania Krajowego Funduszu Drogowego, systemem MRP czy przestrzenią ładunkową na statku do przewiezienia kontenera.

Koordynatorem Olimpiady w szkole była pani Paulina Wiosetek-Kraszewska. Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia nastąpi 30 listopada 2018 r.

Mocno trzymamy kciuki!