Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto Wiedzieć Więcej O Ubezpieczeniach Społecznych” 

14 grudnia 2020 roku o godzinie 10:00 odbył, się w formie online, szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Organizatorem Olimpiady jest  Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie. Uczniowie przygotowywali się do Olimpiady w ramach projektu „Lekcje z ZUS”.  W Olimpiadzie uczestniczyło 12 uczniów z klas 4 T-B i 3 T-B. Uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru obejmujący 20 pytań z zakresu zasad funkcjonowania instytucji ZUS oraz świadczeń wypłacanych za jej pośrednictwem.

Szkolnymi  koordynatorkami projektu i Olimpiady były nauczycielki przedmiotów zawodowych: Marzena Wnuk, Aleksandra Gospoś i Angelika Mikołajczyk.

Trzy prace z  najwyższą liczbą punktów: Klaudii Grabowicz, Weroniki Ozimek  i Magdaleny Galińskiej - zgodnie z regulaminem Olimpiady zostały przesłane do Komitetu Wojewódzkiego. Lista zespołów zakwalifikowanych do drugiego etapu zostanie ogłoszona na stronie www.zus.pl/edukacja w styczniu 2021 roku.